ទទួលបានប្រាក់ត្រឡប់មកវិញរហូតដល់ 50 ដុល្លារ សម្រាប់ទិញទំនិញចុងសប្តាហ៍ជាមួយ ប័ណ្ណឥណទាន ស្ថាបនា នារី
ឥឡូវនេះ អតិថិជននារី នឹងរីករាយជាមួយការទទួលបានប្រាក់ត្រឡប់មកវិញ 10% ឬរហូតដល់ 50 ដុល្លារ ជារៀងរាល់ខែរាល់ពេល ទិញឥវ៉ាន់ក្នុងហាង ឬតាមអនឡាញនៅគ្រប់ទីកន្លែងដោយទូទាត់ថ្លៃចំណាយជាមួយប័ណ្ណឥណទាន ស្ថាបនា នារី។
ប័ណ្ណឥណទាន ស្ថាបនា នារី គឺជាប័ណ្ណឥណទានដំបូងគេរចនាឡើងជាពិសេសសម្រាប់អតិថិជននារី ពីធនាគារ ស្ថាបនា។ ម្ចាស់ប័ណ្ណទាំងអស់អាចប្រើប្រាស់ប័ណ្ណដោយមិនគិតការប្រាក់រហូតដល់ 45 ថ្ងៃ ដើម្បីទិញទំនិញនៅទូទាំងពិភពលោក និងរីករាយជាមួយការផ្តល់ជូនជាច្រើនផ្សេងទៀត។ ស្វែងយល់បន្ថែមអំពីប័ណ្ណនេះ
អ្នកអាចរីករាយជាមួយការផ្តល់ជូនពិសេសផ្សេងទៀត៖
- ទទួលបានការលើកលែងថ្លៃសេវាប្រចាំឆ្នាំសម្រាប់រយៈពេល២ឆ្នាំដំបូង។
- ទទួលបានទឹកប្រាក់ត្រឡប់មកវិញរហូតដល់ ១% ឥតដែនកំណត់សម្រាប់អតិថិជនទាំងអស់។ ព័ត៌មានបន្ថែម
រយៈពេលការផ្តល់ជូនពិសេសនេះ
- ចាប់ពីថ្ងៃទី16 ខែធ្នូ ឆ្នាំ 2022 ដល់ថ្ងៃទី31 ខែមីនា ឆ្នាំ2023 ។
លក្ខខណ្ឌចូលរួម
- អនុវត្តបានចំពោះអ្នកកាន់ប័ណ្ណឥណទាន ស្ថាបនា នារី ទាំងអស់។
លក្ខខណ្ឌ
- ក្នុងអំឡុងពេលនៃការផ្តល់ជូនពិសេសនេះ មានតែអតិថិជនប័ណ្ណឥណទាន ស្ថាបនា នារី ដែលធ្វើប្រតិបត្តិការចុងសប្តាហ៍ប៉ុណ្ណោះ ដែលនឹងទទួលបានប្រាក់ត្រឡប់មកវិញ។
- ម្ចាស់ប័ណ្ណនឹងទទួលបានប្រាក់ត្រឡប់ 10% ឬ 50ដុល្លារអាមេរិច រៀងរាល់ខែសម្រាប់ការចំណាយចុងសប្តាហ៍ ប៉ុន្តែមិនរួមបញ្ចូលអ្នកប្រើប្រាស់ប័ណ្ណធ្វើប្រតិបត្តិការដំបូងដែលទទួលបានប្រាក់ត្រឡប់៥%។
- ទទួលបានសម្រាប់ប្រតិបត្តិការទិញទំនិញក្នុងស្រុក និងក្រៅប្រទេសតាមរយៈម៉ាស៊ីនឆូតកាត និង ទីផ្សារអនឡាញ (E-commerce) លើកលែងប្រតិបត្តិការ ដកប្រាក់មុន(Cash Advance)។
- ចំនួនទឹកប្រាក់ត្រឡប់មកវិញនឹងត្រូវបានគណនាដោយស្វ័យប្រវត្តិដោយផ្អែកលើចំនួនចំណាយប្រចាំខែ (ទទួលបានអតិបរមា 50 ដុល្លារអាមេរិក) ហើយបញ្ចូលទៅក្នុងប័ណ្ណរបស់អតិថិជនរៀងរាល់ថ្ងៃទី6 នៃខែបន្ទាប់។
- ធនាគារស្ថាបនារក្សាសិទ្ធិក្នុងការកែប្រែលក្ខខណ្ឌទាំងនេះដោយមិនចាំបាច់ជូនដំណឹងជាមុន។
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម សូមអញ្ជើញទៅកាន់សាខាណាមួយដែលនៅជិតលោកអ្នកបំផុត ឬទាក់ទងតាមលេខទូរស័ព្ទ ០២៣ ៩៩៩ ០១០ / ០៨១ ៩៩៩ ០១០ ឬ customercare@ ។ sathapana.com. kh

Get up to $50 cashback for weekend purchases with Sathapana Neary Credit Card
Enjoy your weekend shopping in-store or online anywhere and use the Sathapana Neary Credit Card for payments to get 10% or up to USD 50 cashback every month.
Sathapana Neary Credit Card is the first state-of-the-art women-focused credit card from Sathapana Bank. All cardholders can use this card without interest charges for up to 45 days to make purchases worldwide and enjoy numerous offerings on the go.
You can also enjoy other ongoing special offers below:
- Get a free annual fee for the first 2 years for new cardholders.
- Get up to 1% unlimited cashback for all customers. Learn more
December 16, 2022, to March 31, 2023.
Eligibility
Applicable for all cardholders of Sathapana Neary Card only.
- Under this promotion, only cardholders of the Sathapana Neary Credit Card with transactions on weekends will be entitled to the cashback.
- The cardholders will get a 10% or USD 50 cashback for their weekend spending, excluding the Card Activation Program (5% Cashback Reward).
- Opens for both domestic and international retail purchase transactions through POS and E-commerce, except Cash Advance.
- The cashback amount will be automatically calculated based on the spending amount of each month (maximum USD 50) and credited to customers’ credit limit on every 6th of the following month.
- Sathapana Bank reserves the right to amend these Terms and Conditions without prior notice.
For more information, visit your nearest Sathapana Bank branch or contact us: 023 999 010 / 081 999 010